warmehouse

MODERNÍ PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ

WÄRMEHAUS CZ s.r.o., Folknářská 1246/21, 405 02 Děčín
Tel. +420 603 109 792

WÄRMEHAUS CAB 14W THIN - dvoužilový topný kabel bez síťoviny

 • WÄRMEHAUS® CAB 14W Thin - připraven k okamžitému použití pro podlahové vytápění pod keramickou dlažbu, plovoucí podlahy, PVC linoleum nebo jako ochrana vnitřního potrubí.
 • Určeno pro vnitřní instalaci.
 • WÄRMEHAUS® CAB 14W Thin - průměr kabelu s dvěmi odporovými vodiči je 3,0 mm, lineární výkon 14W / m.
 • Nabízíme v 15 délkových variantách. Každý WÄRMEHAUS® CAB 11W Thin má délku dle potřeb vytápěné oblasti. 
 • S WÄRMEHAUS® CAB 14W Thin uspoříte náklady na pořízení a dostanete stejně funkční a spolehlivý produkt jako jsou topné rohože.
 • Záruka 20 let. Přebíráme na sebe zodpovědnost za bezproblémový a plnohodnotný provoz topného systému.

Tyto on-line ceny jsou informativní. Více info k dostání u našich partnerů.

WÄRMEHAUS CAB 14W Thin - dloužilový odporový kabelCAB 10m - 140W Kabel se používá na místech, kde je žádoucí instalační flexibilita z důvodu nepravidelných tvarů topné plochy. Doporučujeme ho také jako zdroj primárního vytápění.1 140 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 14W Thin - dloužilový odporový kabelCAB 14.3m - 200W Kabel se používá na místech, kde je žádoucí instalační flexibilita z důvodu nepravidelných tvarů topné plochy. Doporučujeme ho také jako zdroj primárního vytápění.1 470 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 14W Thin - dloužilový odporový kabelCAB 21.5m - 300W Kabel se používá na místech, kde je žádoucí instalační flexibilita z důvodu nepravidelných tvarů topné plochy. Doporučujeme ho také jako zdroj primárního vytápění.1 760 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 14W Thin - dloužilový odporový kabelCAB 28.6m - 400W Kabel se používá na místech, kde je žádoucí instalační flexibilita z důvodu nepravidelných tvarů topné plochy. Doporučujeme ho také jako zdroj primárního vytápění..1 920 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 14W Thin - dloužilový odporový kabelCAB 35.8m - 500WKabel se používá na místech, kde je žádoucí instalační flexibilita z důvodu nepravidelných tvarů topné plochy. Doporučujeme ho také jako zdroj primárního vytápění..2 140 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 14W Thin - dloužilový odporový kabelCAB 42.9m - 600W Kabel se používá na místech, kde je žádoucí instalační flexibilita z důvodu nepravidelných tvarů topné plochy. Doporučujeme ho také jako zdroj primárního vytápění.2 205 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 14W Thin - dloužilový odporový kabelCAB 50.1m - 700W Kabel se používá na místech, kde je žádoucí instalační flexibilita z důvodu nepravidelných tvarů topné plochy. Doporučujeme ho také jako zdroj primárního vytápění.2 382 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 14W Thin - dloužilový odporový kabelCAB 57.2m - 800W Kabel se používá na místech, kde je žádoucí instalační flexibilita z důvodu nepravidelných tvarů topné plochy. Doporučujeme ho také jako zdroj primárního vytápění..2 590 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 14W Thin - dloužilový odporový kabelCAB 64.4m - 900W Kabel se používá na místech, kde je žádoucí instalační flexibilita z důvodu nepravidelných tvarů topné plochy. Doporučujeme ho také jako zdroj primárního vytápění..2 780 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 14W Thin - dloužilový odporový kabelCAB 71.5m - 1000W Kabel se používá na místech, kde je žádoucí instalační flexibilita z důvodu nepravidelných tvarů topné plochy. Doporučujeme ho také jako zdroj primárního vytápění.3 640 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 14W Thin - dloužilový odporový kabelCAB 85.8m - 1200W Kabel se používá na místech, kde je žádoucí instalační flexibilita z důvodu nepravidelných tvarů topné plochy. Doporučujeme ho také jako zdroj primárního vytápění.3 920 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 14W Thin - dloužilový odporový kabelCAB 100.1m - 1400W Kabel se používá na místech, kde je žádoucí instalační flexibilita z důvodu nepravidelných tvarů topné plochy. Doporučujeme ho také jako zdroj primárního vytápění.4 280 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 14W Thin - dloužilový odporový kabelCAB 114.4m - 1600W Kabel se používá na místech, kde je žádoucí instalační flexibilita z důvodu nepravidelných tvarů topné plochy. Doporučujeme ho také jako zdroj primárního vytápění.4 545 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 14W Thin - dloužilový odporový kabelCAB 128.7m - 1800W Kabel se používá na místech, kde je žádoucí instalační flexibilita z důvodu nepravidelných tvarů topné plochy. Doporučujeme ho také jako zdroj primárního vytápění.5 920 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 14W Thin - dloužilový odporový kabelCAB 143.0m - 2000W Kabel se používá na místech, kde je žádoucí instalační flexibilita z důvodu nepravidelných tvarů topné plochy. Doporučujeme ho také jako zdroj primárního vytápění.6 560 CZK.

 • WÄRMEHAUS® CAB 14W Thin se umístí na očištěný podklad, kde položíte fixační pásku. Na ní se potom připevní topný kabel a pak se na topný kobel nanese tenká vrstva lepidla, nebo samonivelizační hmoty ne více než 20 mm silná. 
 • Určeno pro vnitřní instalace.
 • Nevýhodou oproti topné rohoži je větší časová náročnost při pokládce topné kabelu. Také je potřeba dokoupení fixační pásky, kterou upevníte kabel k zemi.
 • WÄRMEHAUS® CAB 14W Thin Německo - zesílený dvouvodičový průměr kabelu s odporovými vodiči o celkovém průměru 3,0 mm. 
 • lineární výkon 14W/m. 
 • WÄRMEHAUS® CAB 14W Thin je plně chráněk před vznikem elektromagnetického záření a je zcela zdravotně nezávadný. 
 • Doporučujeme uchytit topný kabel do fixační pásky. Tato páska zamezí pohybu kabelu a umožní Vám přesné umístění kabelu a tedy i topného výkonu. 
 • Je třeba dávat pozor, aby došlo k rovnoměrnému rozprostření lepidla, samonivelizační hmoty, nebo jakékoli jiné potěrové hmoty vyplňující prostor mezi topným kabelem a podlahou. Nesmí dojít ke vzniku vzduchových kapes, při dlouhodobém provozu v prostoru s velkými vzduchovými kapsami by mohlo dojít k poškození topného kabelu. 
 • Lineárním výkonem 14W / m dosáhnete rovnoměrného ohřevu podlahy. Doporučujeme zachovat rozteč mezi 5 - 14 cm. Při rozteči 7 cm dosáhnete výkonu 200 W / m2. S roztečí 10 cm bude výkon 110 W / m2. Při rozteči kabelu mezi 5 až 14 cm, je možné dosáhnout hustoty výkonu 280W / m2 až 100W / m2, a tím vyřešit všechny potřeby v oblasti vytápění obytných ploch.
 • WÄRMEHAUS® CAB 14W Thin lze použít také jako ochranu potrubí proti zamrzání, např. roztečí 14 cm a výkonem 100W / m2. Doporučujeme pouze pro vnitřní ochranu potrubí, protože svrchní vrstva kabelu nemá UV ochranu. Pro venkovní jsou vhodnější samoregulační kabely, které také máme v nabídce.
 • WÄRMEHAUS® CAB 14W Thin představuje univerzální řešení pro pohodlné vytápění:
 • - komfortní vytápění podlahové plochy s 150W / m2, rozteč mezi kabely 9 cm.
 • - komfortní vytápění podlahových ploch ve vlhkém prostředí, jako je koupelna nebo toaleta s výkonem 180 W / m2, a roztečí mezi kabely 8 cm.
 • - pro primární topení s výkonem 220 W / m2, potřebujete 6,5 cm rozteč.
 • - V případě topení v objektech s velkými tepelnými ztrátami doporučujeme výkon 250W - 280W / m2 s roztečí mezi kabely 5.0 - 5.5 cm
 • Výhodou WÄRMEHAUS® CAB 14W Thin je to, že lze v jedné místnosti instalovat výkon 100 W / m2 (14 cm rozteč), a v další místnosti zvolit výkon jiný, např. 280 W / m2, (rozteč 5cm) 
 • Záruka 20 let. Life-time kabelu je po celou dobu životnosti podlahy. Nabízíme kabely té nejvyšší kvality a tak můžeme poskytnout dlouholetou záruku.
 • WÄRMEHAUS® podlahové topení je pasivní typ topení, nemá v sobě žádné pochyblivé části, takže pokud se dodrží velmi jednoduhé a logické instalační pokyny, tak v celém topném systému není co by se rozbilo a ohrozilo pohodlné vytápění. 
 • Pokud už k poškození dojde, např. mechanickým poškozením kabelu, při stavebních pracích, následná oprava je rychlá, snadná a nenákladná.  
 • V jádru topného kabelu jsou dvo odporové dráty spojené do smyčky na konci kabelu. Odporové dráty jsou od německého výrobce a jsou té nejvyšší kvality. Kvality, která je časem prověřená. Díky 100% znalosti vlastností odporových kabelů, a dlouholetým zkušenostem v oboru podlahového vytápění víme, že s klidným srdcem můžeme poskytnout záruky 20 let na podlahové vytápění WÄRMEHAUS.
 • Odporové vodiče jsou vyrobena z kovové slitiny, převažující prvek je měd a vzácné kovy, a vodiče jsou potažené odolnou vysokoteplotní izolací. Kabel dlouhodobě snese teploty, které trojnásobně přesahují max. teplotu podlahy 35°C. 
 • Nejdůležitějším faktorem ovlivňujícím kvalitu a životnost topných systémů jsou odporové vodiče. Výrobce topných prvků pro WÄRMEHAUS® MAT je VOKA Vogtländisches Kabelwerk GmbH, Německo - skupina podniků Wilms Gruppe.
 • Topné rohože WÄRMEHAUS® MAT jsou vyvinuty inženýry WÄRMEHAUS GmbH, Německo a jsou vyrobeny v souladu s evropskými normami EN 60335-1, EN 60335-2, IEC 60800, a v souladu se standardem systému řízení jakosti normy ISO 9001 pro systémy environmentálního managementu s ISO 14001. Kompletace produktů se provádí v českém závodu skupiny Wilms GRUPPE Německo.
 • Množství výrobeného tepla závisí na odporu topného drátu. Ten ohřívá materiál okolo sebe, což je spojovací hmota pod dlažbou, a tímto i dlažbu samotnou. V každé délkové variantě topné rohože je specificky navržený odporový drát, tak aby každá délková varianta poskytovala výkon přesně 200 W / m2.
 • Konstrukce odporového kabelu  s dvěma topnými dráty je již několik let standartem. Jedná se bezpečný typ technologie, která je časem prověřená. Umožnuje snadnou a rychlou instalaci a spuštění.
 • Kabel má vnitřní izolaci z fluoropolymeru (PTFE) a vnější izolace LSZH - nehořlavých, samozhášejících a zcela netoxických syntetických polyolefinů.
 • Spojení topného kabelu a napájecího kabelu má trojitou ochranu a je testováno 3x testováno během výroby a asembáže. 
 • Rozsah topných kabelů WÄRMEHAUS® CAB 14W Thin je zastoupeny v  15 velikostech s délkami v závislosti na požadovaném výkonu.
 • Hlavní výhodou je flexibilita instalovaného topného výkonu, kdy nejste omezeni žádným tvarem podlahy a topný výkon může být umístěný i v nepravidelně tvorovaných prostorách trojúhelníkového, lichoběžníkového, nebo kruhovitého tvaru. Zárověn je topný kabel bez síťoviny levnější než topná rohož na skelné síťovině a lze tímto ušetřit náklady na pořízení.
 • Nevýhodou je pak nutnost instalace pomocí fixační pásky. To zpomaluje rychlost instalačních prací. 
 • Výhodou tohoto systému je univerzálnost. S WÄRMEHAUS® CAB 11W Thin možné vyřešit téměř jakýkoli problém pro domácí vytápění.
 • Struktura topného kabelu WÄRMEHAUS® CAB 14W Thin:

 • 1. Hliníková páska stínící dva topné odporové dráty eliminují vznik elektromagnetického záření. V kabelu je i zemnící vodič, díky kterému jsou kabely vhodné pro vlhké prostředí. I tak má kabel velmi tenký průměr 3,0 mm, díky kterému je topná rohož velmi tenká.

 • 2. Bezpečnost, trvanlivost a dlouhodobou životnost topného kabelu zajištuje  topný vodič o průměru 0,80mm2.

 • 3. Vnitřní izolace oporového drátu je z fluoropolymeru (PTFE). Tento materiál dlouhodobě odolává vysokým teplotám, tak jako žádný jiný materiál používaný pro výrobu topných kabelů. 

 • 4. Kvalitní hliníková fólie, společně s PET fólií, zvyšuje pevnost a odolnost topného kabelu. Zárověn rovnoměrně distribuuje tepelný výkon po celé délce topného kabelu.

 • 5. vnější plášť WÄRMEHAUS® MAT 200W / m2 je vyrobena z tepelně odolného LZSH materiálu odolného vůči vysokým teplotám až do 105°C,  tedy trojnásobné maximální dlouhodobé teplotě topného kabelu v normálním provozu.  Tloušťka izolace je 0,45 mm.

 • 6. Topná kabely WÄRMEHAUS® jsou zcela uzavřené a splňují stupeň ochrany IP 67.

  Topné systémy WÄRMEHAUS® jsou známé pro svou kvalitu, spolehlivost a bezpečnost.