warmehouse

MODERNÍ PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ

WÄRMEHAUS CZ s.r.o., Folknářská 1246/21, 405 02 Děčín
Tel. +420 603 109 792

WÄRMEHAUS CAB 20W UV PROTECTION - dvoužilový topný kabel

 • WÄRMEHAUS® CAB 20W UV - připraven k použití pro podlahové vytápění keramických dlažeb, pod laminátové podlahy, linoleum nebo pro venkovní plochy, potrubí, okapy a kanalizaci.
 • Vhodné pro vnitřní i venkovní instalaci včetně zalití do anyhydrytových podlah.
 • WÄRMEHAUS® CAB 20W UV nabízíme v 14 délkových variantách. Máme délky pro všechny vytápěné oblasti. 
 • Záruka 20 let na bezproblémový provoz topného systému.

 • Tyto on-line ceny jsou informativní. Více info u našich partnerů.
WÄRMEHAUS CAB 20W UV PROTECTIONCAB 10.0m - 200W Zesílený dvoužilový odporový kabel s teflonovou izolací odolávající vysokým teplotám a velkému mechanickému namáhání. Vhodný pro vnitřní i venkovní aplikaci.2 491 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 20W UV PROTECTIONCAB 13.7m - 274W Zesílený dvoužilový odporový kabel s teflonovou izolací odolávající vysokým teplotám a velkému mechanickému namáhání. Vhodný pro vnitřní i venkovní aplikaci.2 921 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 20W UV PROTECTIONCAB 17.2m - 344W Zesílený dvoužilový odporový kabel s teflonovou izolací odolávající vysokým teplotám a velkému mechanickému namáhání. Vhodný pro vnitřní i venkovní aplikaci.3 390 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 20W UV PROTECTIONCAB 22.5m - 450W Zesílený dvoužilový odporový kabel s teflonovou izolací odolávající vysokým teplotám a velkému mechanickému namáhání. Vhodný pro vnitřní i venkovní aplikaci.3 577 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 20W UV PROTECTIONCAB 27.0m - 540W Zesílený dvoužilový odporový kabel s teflonovou izolací odolávající vysokým teplotám a velkému mechanickému namáhání. Vhodný pro vnitřní i venkovní aplikaci.3 904 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 20W UV PROTECTIONCAB 32.0m - 640W Zesílený dvoužilový odporový kabel s teflonovou izolací odolávající vysokým teplotám a velkému mechanickému namáhání. Vhodný pro vnitřní i venkovní aplikaci.4 422 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 20W UV PROTECTIONCAB 39.0m - 780W Zesílený dvoužilový odporový kabel s teflonovou izolací odolávající vysokým teplotám a velkému mechanickému namáhání. Vhodný pro vnitřní i venkovní aplikaci.4 896 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 20W UV PROTECTIONCAB 44.0m - 880W Zesílený dvoužilový odporový kabel s teflonovou izolací odolávající vysokým teplotám a velkému mechanickému namáhání. Vhodný pro vnitřní i venkovní aplikaci.5 262 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 20W UV PROTECTIONCAB 53.5m - 1070W Zesílený dvoužilový odporový kabel s teflonovou izolací odolávající vysokým teplotám a velkému mechanickému namáhání. Vhodný pro vnitřní i venkovní aplikaci.5 449 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 20W UV PROTECTIONCAB 64.0m - 1280W Zesílený dvoužilový odporový kabel s teflonovou izolací odolávající vysokým teplotám a velkému mechanickému namáhání. Vhodný pro vnitřní i venkovní aplikaci.5 774 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 20W UV PROTECTIONCAB 79.0m - 1580W Zesílený dvoužilový odporový kabel s teflonovou izolací odolávající vysokým teplotám a velkému mechanickému namáhání. Vhodný pro vnitřní i venkovní aplikaci.6 006 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 20W UV PROTECTIONCAB 92.0m - 1840W Zesílený dvoužilový odporový kabel s teflonovou izolací odolávající vysokým teplotám a velkému mechanickému namáhání. Vhodný pro vnitřní i venkovní aplikaci.6 158 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 20W UV PROTECTIONCAB 116.0m - 2320W Zesílený dvoužilový odporový kabel s teflonovou izolací odolávající vysokým teplotám a velkému mechanickému namáhání. Vhodný pro vnitřní i venkovní aplikaci.6 760 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 20W UV PROTECTIONCAB 140.0m - 2800W Zesílený dvoužilový odporový kabel s teflonovou izolací odolávající vysokým teplotám a velkému mechanickému namáhání. Vhodný pro vnitřní i venkovní aplikaci.8 572 CZK.

 • WÄRMEHAUS® CAB 20W UV Německo - zesílený dvouvodičový odporový topný kabel s 5,2 až 5,9 mm.
 • Lineární napájecí výkon 20W / m.
 • Určeno pro vnitřní i venkovní instalace.
 • Topný kabel se může instalovat klasickou cestou, tj. na očištěný podklad položíte fixační pásku a na ní se potom připevní topný kabel na který se nanese tenká vrstva lepidla, nebo samonivelizační hmoty. Díky robustní konstrukci topného kabelu ho lze umístit přímo do betonu, nebo betonovému potěru, a lze ho umístit až do hloubky 40 mm silné. Nicméně pro rychlý nástup topného výkonu doporučujeme max. 30 mm hloubku.
 • WÄRMEHAUS® CAB 20W UV je spolehlivý a funkční topný kabel který Vám umožní dosáhnout vyššího výkonu než poskytují topné kabely 11W a 14W. Topné kabely s vyšším výkonem jsou vhodné pro venkovní použití, kde se očekávají teploty pod bodem mrazu. Kabel má vysokou tahovou pevnost, je vystužen skelnými vlákny, takže může být dlouhodobě vertikálně umístěn např. v okapech a na střechách.  
 • WÄRMEHAUS® CAB 20W UV je plně chráněn před vznikem elektromagnetického záření a je zcela zdravotně nezávadný. Má UV ochranu, takže po celou dobu životnosti může být vystaven slunečnímu záření a běžným klimatickým jevům. 
 • Doporučujeme uchytit topný kabel do fixační pásky. Tato páska zamezí pohybu kabelu a umožní Vám přesné umístění kabelu a tedy i topného výkonu. 
 • Je třeba dávat pozor, aby došlo k rovnoměrnému rozprostření lepidla, samonivelizační hmoty, nebo jakékoli jiné potěrové hmoty vyplňující prostor mezi topným kabelem a podlahou. Nesmí dojít ke vzniku vzduchových kapes, při dlouhodobém provozu v prostoru s velkými vzduchovými kapsami by mohlo dojít k poškození topného kabelu. 
 • WÄRMEHAUS® CAB 20W UV představuje univerzální řešení pro pohodlné vytápění:
 • Výběr rozteče 5 až 20 cm, je možné dosáhnout hustoty výkonu 400 W / m2 až 100 W / m2.
 • Komfortní vytápění podlahové plochy lze docílit s výkonem 150W / m2, při rozteči 13,5 cm.
 • Pro vytápění podlahových ploch v místnostech s vysokou vlhkostí jako jsou koupelny a toalety doporučujeme výkon 180W / m2, kterého dosáhneme volbou rozteče 11cm.
 • Primární vytápění obytných prostor doporučujeme s výkonem 220W / m2 a roztečí 9 cm.
 • v izolovaných lodžiích a verandách je ideální výkon 200 W / m2, při rozteči 10 cm, až 260W / m2, s roztečí 7,5 cm. 
 • Nejdůležitější částí odporového topného kabelu je vodič, který má výrobně definovaný odpor, který se liší pro každou jednotlivou délku v nabídce. Není proto možné kabel zkracovat, došlo by ke změně celkového výkonu kabelu. Množství tepelného výkonu závisí na odporu vodiče.
 • WÄRMEHAUS® podlahové topení je pasivní typ topení, nemá v sobě žádné pochyblivé části, takže pokud se dodrží velmi jednoduhé a logické instalační pokyny, tak v celém topném systému není co by se rozbilo a ohrozilo pohodlné vytápění. 
 • Pokud už k poškození dojde, např. mechanickým poškozením kabelu při stavebních pracích, tak následná oprava je rychlá, snadná a nenákladná.  

 

 • Struktura topného kabelu WÄRMEHAUS® CAB 20W UV:

 • 1. Dva odporové dráty spojené do smyčky vytvářejí tepelný výkon. Průměr kabelu od 5,2 do 5,9mm dle délkové varianty.
 • 2. Vnitřní izolace odporových drátů je z tepelně odolného fluoropolymeru (PTFE), odolávajícího do teploty 300°C, přišemž max. tepelná výkonnost kabelu je 45°C. 
 • 3. Vysokou odolnost kabelu WÄRMEHAUS® CAB 20W UV vůči mechanickému namáhání poskytují skelná vlákna spolu s izolační vrstvou TXLP XLPE,  která má vysokou životnost.
 • 4. Elektrickou bezpečnost topného kabelu poskytuje 7 pocínovaných měděných drátů o průřezu 0,3 mm2.
 • 5. Pevná hliníková fólie dodává kabelu dodatečnou pevnost, rovnoměrně distribuuje teplo po celé délce topného kabelu a eliminuje vznik elektromagnetického záření
 • 6. Vnější pláš WÄRMEHAUS® CAB 20W UV z PVC je odolný vůči teplotám až do 105°C, je UV chráněn, a má tloušťku 0,8 mm. Topný kabel je připojen ke studenému konci pomocí vyztužené spojky s trojnásobnou ochranou. Díky tomu má kabel garantovanou životnost a spolehlivost. 
 • 7. Topný kabel WÄRMEHAUS® CAB 20W UV je zcela uzavřený, stupeň ochrany - IP 67.

Topné systémy WÄRMEHAUS® jsou známé pro svou kvalitu, spolehlivost a bezpečnost.