warmehouse

MODERNÍ PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ

WÄRMEHAUS CZ s.r.o., Folknářská 1246/21, 405 02 Děčín
Tel. +420 603 109 792

WÄRMEHAUS CAB 11W THIN - dvoužilový topný kabel bez síťoviny

 • WÄRMEHAUS® CAB 11W Thin - připraven k okamžitému použití pro podlahové vytápění pod keramickou dlažbu, plovoucí podlahy, PVC linoleum nebo jako ochrana vnitřního potrubí. Určeno pro vnitřní instalaci.
 • WÄRMEHAUS® CAB 11W Thin - průměr kabelu s dvěmi odporovými vodiči je 3,0 mm, lineární výkon 11W / m.
 • Nabízíme v 15 délkových variantách. Každý WÄRMEHAUS® CAB 11W Thin má délku dle potřeb vytápěné oblasti. 
 • S WÄRMEHAUS® CAB 11W Thin uspoříte náklady na pořízení a dostanete stejně funkční a spolehlivý produkt jako jsou topné rohože.
 • Nevýhodou oproti topné rohoži je větší časová náročnost při pokládce topné kabelu. Také je potřeba dokoupení fixační pásky, kterou upevníte kabel k zemi.
 • Záruka 20 let. Přebíráme na sebe zodpovědnost za bezproblémový a plnohodnotný provoz topného systému.

Tyto on-line ceny jsou informativní. Více info k dostání u našich partnerů.

WÄRMEHAUS CAB 11W Thin - dloužilový odporový kabelCAB 10.0m - 112W Kabel se používá na místech, kde je žádoucí instalační flexibilita z důvodu nepravidelných tvarů topné plochy. Doporučujeme ho také jako zdroj primárního vytápění.920 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 11W Thin - dloužilový odporový kabelCAB 14.3m - 160W Kabel se používá na místech, kde je žádoucí instalační flexibilita z důvodu nepravidelných tvarů topné plochy. Doporučujeme ho také jako zdroj primárního vytápění.1 260 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 11W Thin - dloužilový odporový kabelCAB 21.5m - 240W Kabel se používá na místech, kde je žádoucí instalační flexibilita z důvodu nepravidelných tvarů topné plochy. Doporučujeme ho také jako zdroj primárního vytápění.1 350 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 11W Thin - dloužilový odporový kabelCAB 28.6m - 320W Kabel se používá na místech, kde je žádoucí instalační flexibilita z důvodu nepravidelných tvarů topné plochy. Doporučujeme ho také jako zdroj primárního vytápění.1 580 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 11W Thin - dloužilový odporový kabelCAB 35.8m - 400W Kabel se používá na místech, kde je žádoucí instalační flexibilita z důvodu nepravidelných tvarů topné plochy. Doporučujeme ho také jako zdroj primárního vytápění.1 920 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 11W Thin - dloužilový odporový kabelCAB 42.9m - 480W Kabel se používá na místech, kde je žádoucí instalační flexibilita z důvodu nepravidelných tvarů topné plochy. Doporučujeme ho také jako zdroj primárního vytápění.2 350 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 11W Thin - dloužilový odporový kabelCAB 50.1m - 560W Kabel se používá na místech, kde je žádoucí instalační flexibilita z důvodu nepravidelných tvarů topné plochy. Doporučujeme ho také jako zdroj primárního vytápění.2 570 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 11W Thin - dloužilový odporový kabelCAB 57.2m - 640W Kabel se používá na místech, kde je žádoucí instalační flexibilita z důvodu nepravidelných tvarů topné plochy. Doporučujeme ho také jako zdroj primárního vytápění.2 640 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 11W Thin - dloužilový odporový kabelCAB 64.4m - 720W Kabel se používá na místech, kde je žádoucí instalační flexibilita z důvodu nepravidelných tvarů topné plochy. Doporučujeme ho také jako zdroj primárního vytápění.2 780 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 11W Thin - dloužilový odporový kabelCAB 71.5m - 800W Kabel se používá na místech, kde je žádoucí instalační flexibilita z důvodu nepravidelných tvarů topné plochy. Doporučujeme ho také jako zdroj primárního vytápění.2 920 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 11W Thin - dloužilový odporový kabelCAB 85.8m - 960W Kabel se používá na místech, kde je žádoucí instalační flexibilita z důvodu nepravidelných tvarů topné plochy. Doporučujeme ho také jako zdroj primárního vytápění.3 080 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 11W Thin - dloužilový odporový kabelCAB 100.1m - 1120W Kabel se používá na místech, kde je žádoucí instalační flexibilita z důvodu nepravidelných tvarů topné plochy. Doporučujeme ho také jako zdroj primárního vytápění.3 440 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 11W Thin - dloužilový odporový kabelCAB 114.4m - 1280W Kabel se používá na místech, kde je žádoucí instalační flexibilita z důvodu nepravidelných tvarů topné plochy. Doporučujeme ho také jako zdroj primárního vytápění.3 810 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 11W Thin - dloužilový odporový kabelCAB 128.7m - 1440W Kabel se používá na místech, kde je žádoucí instalační flexibilita z důvodu nepravidelných tvarů topné plochy. Doporučujeme ho také jako zdroj primárního vytápění.4 240 CZK.
WÄRMEHAUS CAB 11W Thin - dloužilový odporový kabel CAB 143.0m - 1600W Kabel se používá na místech, kde je žádoucí instalační flexibilita z důvodu nepravidelných tvarů topné plochy. Doporučujeme ho také jako zdroj primárního vytápění.4 650 CZK.

 • WÄRMEHAUS® CAB 11W Thin se umístí na očištěný podklad, kde položíte fixační pásku. Na ní se potom připevní topný kabel a pak se na topný kobel nanese tenká vrstva lepidla, nebo samonivelizační hmoty ne více než 10 mm silná.
 • Doporučujeme uchytit topný kabel do fixační pásky. Tato páska zamezí pohybu kabelu a umožní Vám přesné umístění kabelu a tedy i topného výkonu. 
 • Je třeba dávat pozor, aby došlo k rovnoměrnému rozprostření lepidla, samonivelizační hmoty, nebo jakékoli jiné potěrové hmoty vyplňující prostor mezi topným kabelem a podlahou. Nesmí dojít ke vzniku vzduchových kapes, při dlouhodobém provozu v prostoru s velkými vzduchovými kapsami by mohlo dojít k poškození topného kabelu. 
 • Lineárním výkonem 11W / m lze dosáhnout rovnoměrného ohřevu podlahy. Doporučujeme zachovat rozteč mezi 5 - 10 cm. Při rozteči 7 cm dosáhnete výkonu 160 W / m2. S roztečí 10 cm bude výkon 110 W / m2. Při rozteči kabelu mezi 5 až 10 cm, je možné dosáhnout hustoty výkonu 220W / m2 až 110W / m2, a tím vyřešit všechny oblasti vytápění v obytných oblastech.
 • WÄRMEHAUS® CAB 11W Thin lze použít také jako ochranu potrubí proti zamrzání, např. roztečí 10 cm a výkonem 110W / m2. Doporučujeme pouze pro vnitřní ochranu potrubí, protože svrchní vrstva kabelu nemá UV ochranu. Pro venkovní jsou vhodnější samoregulační kabely, které také máme v nabídce.
 • Topný kabel v sobě obsahuje hliníkovou folii, která plně chrání před vznikem  elektromagnetického záření.
 • WÄRMEHAUS® CAB 11W Thin představuje univerzální řešení pro pohodlné vytápění:
 • - komfortní vytápění podlahové plochy s 150W / m2, rozteč mezi kabely 7,5 cm,
 • - komfortní vytápění podlahových ploch ve vlhkém prostředí, jako je koupeln nebo toaleta s výkonem 180 W / m2, a roztečí mezi kabely 6cm,
 • - pro primární topení s výkonem 220 W / m2, potřebujete 5 cm rozteč).
 • Výhodou WÄRMEHAUS® CAB 11W Thin je to, že lze v jedné místnosti instalovat výkon 160 W / m2 (7 cm rozteč), a v další místnosti zvolit výkon jiný, např. 220 W / m2, (rozteč 5cm) 
 • Záruka 20 let. Life-time kabelu je po celou dobu životnosti podlahy. Nabízíme kabely té nejvyšší kvality a tak můžeme poskytnout dlouholetou záruku.
 • WÄRMEHAUS® podlahové topení je pasivní typ topení, nemá v sobě žádné pochyblivé části, takže pokud se dodrží velmi jednoduhé a logické instalační pokyny, tak v celém topném systému není co by se rozbilo a ohrozilo pohodlné vytápění. 
 • Pokud už k poškození dojde, např. mechanickým poškozením kabelu, při stavebních pracích, následná oprava je rychlá, snadná a nenákladná.  
 • V jádru topného kabelu jsou dvo odporové dráty spojené do smyčky na konci kabelu. Odporové dráty jsou od německého výrobce a jsou té nejvyšší kvality. Kvality, která je časem prověřená. Díky 100% znalosti vlastností odporových kabelů, a dlouholetým zkušenostem v oboru podlahového vytápění víme, že s klidným srdcem můžeme poskytnout záruky 20 let an podlahové vytápění WÄRMEHAUS.
 • Odporové vodiče jsou vyrobena z kovové slitiny, převažující prvek je měd a vzácné kovy, a vodiče jsou potažené odolnou vysokoteplotní izolací. Kabel dlouhodobě snese teploty, které trojnásobně přesahují max. teplotu podlahy 35°C. 
 • Nejdůležitějším faktorem ovlivňujícím kvalitu a životnost topných systémů jsou odporové vodiče. Výrobce topných prvků pro WÄRMEHAUS® MAT je VOKA Vogtländisches Kabelwerk GmbH, Německo - skupina podniků Wilms Gruppe.
 • Topné rohože WÄRMEHAUS® MAT jsou vyvinuty inženýry WÄRMEHAUS GmbH, Německo a jsou vyrobeny v souladu s evropskými normami EN 60335-1, EN 60335-2, IEC 60800, a v souladu se standardem systému řízení jakosti normy ISO 9001 pro systémy environmentálního managementu s ISO 14001. Kompletace produktů se provádí v českém závodu skupiny Wilms GRUPPE Německo.
 • Množství výrobeného tepla závisí na odporu topného drátu. Ten ohřívá materiál okolo sebe, což je spojovací hmota pod dlažbou, a tímto i dlažbu samotnou. V každé délkové variantě topné rohože je specificky navržený odporový drát, tak aby každá délková varianta poskytovala výkon přesně 200 W / m2.
 • Konstrukce odporového kabelu  s dvěma topnými dráty je již několik let standartem. Jedná se bezpečný typ technologie, která je časem prověřená. Umožnuje snadnou a rychlou instalaci a spuštění.
 • Kabel má vnější izolaci z LSZH - nehořlavého, samozhášejícího a zcela netoxického syntetického polyolefinu.
 • Kabel je připevněn k mřížce ze skelných vláken a studený, napájecí, kabel má délku 3,5 m.
 • Spojení topného kabelu a napájecího kabelu má trojitou ochranu a je testováno 3x testováno během výroby a asembáže. 
 • Rozsah topných kabelů WÄRMEHAUS® CAB 11W Thin zastoupeny ve velikostech 15 s délkami v závislosti na požadovaném výkonu.
 • Hlavní výhodou je flexibilita instalovaného topného výkonu, kdy nejste omezeni žádným tvarem podlahy a topný výkon může být umístěný i v nepravidelně tvorovaných prostorách trojúhelníkového, lichoběžníkového, nebo kruhovitého tvaru. Zárověn je topný kabel bez síťoviny levnější než topná rohož na skelné síťovině a lze tímto ušetřit náklady na pořízení.
 • Nevýhodou je pak nutnost instalace pomocí fixační pásky. To zpomaluje rychlost instalačních prací. 
 • Výhodou tohoto systému je univerzálnost. S WÄRMEHAUS® CAB 11W Thin možné vyřešit téměř jakýkoli problém pro domácí vytápění.
 
 • Struktura topného kabelu WÄRMEHAUS® CAB 11W Thin:

 • 1. Hliníková páska stínící dva topné odporové dráty eliminují vznik elektromagnetického záření. V kabelu je i zemnící vodič, díky kterému jsou kabely vhodné pro vlhké prostředí. I tak má kabel velmi tenký průměr 3,0 mm, díky kterému je celý systém podlahového vytápění velmi tenký.

 • 2. Vnitřní izolace vodičů je modifikovaný polyfenylenoxid, materiál dlouhodobě odolný proti vysokým teplotám.

 • 3. Topný výkon kabelu poskytují dva odporové vodiče, a elektrickou stabilitu ve vlhkém prostředí 7 pocínovaných měděných drátů 0,254mm2, které slouží jako uzemnění. 
 • 4. Kvalitní hliníková fólie, společně s PET fólií, zvyšuje pevnost a odolnost topného kabelu. Zárověn rovnoměrně distribuuje tepelný výkon po celé délce topného kabelu.
 • 5. vnější plášť WÄRMEHAUS® MAT 200W / m2 je vyrobena z tepelně odolného LZSH materiálu odolného vůči vysokým teplotám až do 105°C,  tedy trojnásobné maximální dlouhodobé teplotě topného kabelu v normálním provozu.  Tloušťka izolace je 0,65 mm. 
 • 6. Topné kabely WÄRMEHAUS® jsou zcela uzavřené a splňují stupeň ochrany IP 67.

Topné systémy WÄRMEHAUS® MAT 200 W / m2, jsou známé pro svou kvalitu, spolehlivost a bezpečnost.